Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Firefox zvažuje převzetí Flashe a čtečky PDF z Chromu od NULL - No to víš že nic nevím. Vlastně jednu...

 • 3. 10. 2016 1:09

  NULL (neregistrovaný) ---.freepoint.cz

  No to víš že nic nevím. Vlastně jednu věc vím. Jirsák má vždy pravdu :-)))) Budeš si na mě otvírat hubu? Ok => nejsi schopný pracovat s ničím jiným než s JVM, který co ti nenapíše tak o tom ani nevíš, Takové vodění za ručičku. Takových jsme bývalé v práci pár měli. V životě dělali akorát v C/C++ a Javě, to bylo furt samé Java sem, Java tam, Java tudle a Java Java Javička a kecy o patlalech v PHP, js, a kodérech a pak mu to vyhodilo nulpointerexception a už se brečelo: "Proč? Jak se to tam . . .? Proč pořád . . ? Já se na to . . A četl 1/2 hodiny romány z debugeru . . . . .. ", pak se litovalo že se to budovalo v Javě, protože bugy létaly, v použitých Java FW samozřejmě taky - vlastně úplně stejně jako v těch PHP a JS a podobně, vlastně stejné problémy . . . akorát oni to po opravě museli 20 minut kompilovat aby to pustili a zjistili -> NUllPointer . . . . . :-)))))
  No a už je to tady - IE 7 ti občas něco nevykreslí a už se pláče . . . přesně ten přístup . . .Jednou, až si uvědomíš, že Java opravdu není etalon světa programovacích jazyků, tak ti i ledasco dojede. Možná.

  PS: "Pro příště si odpusťte ty soudy, když o tom nic nevíte."
  Jaké soudy prosim tě. Psalo se o Javě, pak jsi napsal o WebStartu a jeho nasazení a já se zeptal. Tak jaké soudy prosím tě? Jenom tomu nevěřím, protože znám Javu a vím jaké dokáže dělat problémy a co obnáší mít ji na serverech aby spolupracovala s ostatními složkami nějakého prostředí ( řekněme obecně ). . .