Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Gartner: kryptoměny a domácí 3D tisk už dosáhly vrcholu od anonym - Dobře jinak, jsem ve firmě, která tady v...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 16. 8. 2014 23:53

    anonym (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Dobře jinak, jsem ve firmě, která tady v čr a sr dodává 3d tiskárny z USA a patříme mezi největší a obecně průkopníky těchto technologií. Výrobců i dodavatelů přibylo mnohonásobně víc jak v konzumním (domácím) odvětví, tak ve strojírenství a dalších odvětvích. Před 7 lety neexistoval ani makerbot ani be3d, ani 3dfactories (aby tu byli češi),... Před 7 lety 3dsystems měl sotva půlku technologií co nabízí dnes.

    Před 7lety vlastně existoval v 3d tisku jen 3dsystems, stratasys, objet (ten patří pod stratasys), zcorp (patří pod 3d systems) a další menší výrobci. V kuńzumní byl jen reprap a ten byl v plenkách.

    Jinak, víš proč už na těchto veletrzích není tolik vystavovatelů? Mimochodem malá nápověda - opadá většina veletrhů a výstav. A tou je internet, tam si dneska najde každý co potřebuje a tudíž nemá potřebu chodit na výstavu a tudíž výstavy nemají tolik vystavovatelů, neboť jim nepřinese tolik peněz ;)