Hlavní navigace

Názor ke zprávičce GitHub od října změní pojmenování nových repozitářů z master na main od - - - @Miroslav Šilhavý Jak víte, že je laciné, jednoducé a...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 24. 9. 2020 14:08

  - - (neregistrovaný) ---.dynamic.dsl.as9105.com

  @Miroslav Šilhavý

  Jak víte, že je laciné, jednoducé a pro přihlouplíky (hezká sada faulů ad hominen), když se to nedá vyvrátit ani dokázat? Prostě to nevíte, jenom urážíte na základě pocitu, že jednoduché řešení musí být pro blbečky aniž byste se obtěžoval cokoliv doložit. A to ještě prokazatelně nemáte pravdu, protože ta masmédia prosazují naopak právě, to co Vy. Což už se doložit dá.

  Víte, ona právě ta jednoduchá řešení by často pomohla nejvíc. Uvedu příklad: Pošleme ukňouranou znuděnou drzou omladinu ke všem čertům a skutečně prozkoumáme, co je na tom a co k tomu skutečně mají co říct vědci bez urážek, nátlaku a ataků.
  Ale ne, to by bylo moc jednoduché, pro blblečky nebo přihlouplíky jak píšete. Lepší bude kdeco zbořit, přejmenovat, změnit, roky se o tom hádat, nátlak a kdoví co, pomalu občanská válka, pak po letech uvidíme a třeba zkusíme zase něco zbourat v naději, že davy nevybouřených děcek mají snad nějaké skutečné hodnocení a řešení ... To je to pravé, nejednoduché řešení. Hurá.

  24. 9. 2020, 14:10 editováno autorem komentáře