Hlavní navigace

Názor ke zprávičce GitHub od října změní pojmenování nových repozitářů z master na main od - - - @Miroslav Šilhavý "Toto když uvážím, a právě protože se...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 9. 2020 9:51

  - - (neregistrovaný) ---.dynamic.dsl.as9105.com

  @Miroslav Šilhavý

  "Toto když uvážím, a právě protože se NECHCI angažovat v přihlouplých oblastech boje BML, tak mi vychází, že je správné změnu provést"

  Here we go ... nechcete se angažovat, tak laskavě neposuzujte kdo že je omezenec a držte se svého původního "já udělám co se mi řekne".

  Vy se totiž podvolíte bez nějakého přemýšlení, ok to je vaše věc, ale pak najednou začnete přemýšlet a odsuzovat ty, kteří se nepodvolili tomuto tlaku nebo si vůbec dovolí mít názor - s přidáním urážek a nějakých slaměných panáků. No to se pak tím angažujete velice rychle.


  To máte tak. Ony ty firmy, ti Vaši kolegové, s tím přišli právě po tom ideologickém nátlaku. To je sdělení, které jde ještě o krok napřed než Vy vidíte, nebo jste vůbec ochoten vidět.
  A toto co se děje, už jde vlastně i za hranu ideologie. Toto už je přímo součást životního stylu "to be offended" a poslední dobou jsem si čím dál tím víc a víc jistý, že se díky komunikačním technologiím vykristalizovaly skupinky, jejihž konstantní ublížené pocity jdou daleko za hranice psychózy. Těžko se odhaduje jestli je to nějaký rostoucí trend protože nemám data z minulosti kdy neexistovala amplifikace komunikačními technologiemi, možná je někdo má. Je ale dost možné, že takové procento takto nemocných lidí existovalo vždy, jenom jaksi každý sám o sobě. A to pak taky vysvětluje jak je možné, že se díváte na demostraci proti rasismu, kde bílé děcka řvou na dospělé afroameričany, že mají být offended, že jsou oběťmi rasismu a když s tím nesouhlasí, tak jsou jako rasisti okamžitě napadnuti taky. Chci tím říct, pokud jste dočetl až sem, že podhled na situaci pouze brýlemi pracovníka IT je pěkně omezený, protože to celé začíná úplně jinde. Dívat se na to pouze skrze úzký koridor IT je vaše rozhodnutí, pak ale nenapadejte ostatní, nemoralizujte je a nevynášejte ideologické soudy.

  Já nezpochybňuji, že se tomu dá vyhovět. Dokonce můžeme vetev pojmenovat i "duhová víla" ale to, že něco jde, ještě přece není podstatný důvod pro to, to udělat.

  26. 9. 2020, 09:54 editováno autorem komentáře