Hlavní navigace

Vlákno názorů ke zprávičce Google je proti síťové neutralitě ve vlastní síti od Zdenek - - Však už NAT je ovčí internet. Skoro nikdo...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 8. 2013 19:11

  Zdenek -

  Však už NAT je ovčí internet. Skoro nikdo nechápe, že existuje něco jiného než Seznam a možná facebook, pokud je to ovce moderní.
  Každopádně ten Googlí šmejd bych dobrovolně nechtěl. Server je základ.

 • 4. 8. 2013 9:39

  Dan (neregistrovaný) ---.sprintel.cz

  To máte pravdu. Ovšem druhá věc je pak takové připojení prodat. Protože právě těch 95% uživatelů používá akorát prohlížeč + pár jich používá nějaký torrent nebo něco. Takže když šoupnete uživatele za NAT a dáte každému 5 portů, které může využívat, tak tohle stačí téměř každému.

  Protože web mu to nijak neomezuje a těch pár portů mu stačí pro torrent nebo když si chce s kámošema zahrát nějakou hru přes net.

  Opravdu je velice málo domácích uživatelů, kteří nějak využijí nebo dokonce budou ochotni zaplatit svoji vlastní statickou veřejnou IPv4 adresu, k tomu ještě i plně funkční IPv6.

  Já sám jsem takové připojení měl, ale nepotřeboval jsem to a tak jsem přešel na připojení, kde jsem za NATem, nemám žádnou veřejnou IPv4 a IPv6 zde nefunguje. Ale je mi to celkem jedno, protože to prostě nepotřebuju a platím o 50% méně.

 • 5. 8. 2013 11:36

  Lol Phirae (neregistrovaný) 2001:470:6f:----:----:----:----:----

  No to je terno! Nechci slevu zadarmo! :-))))))))))