Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Google v USA nabídne uživatelům test na depresi od Lael Ophir - Ad Uz jste videl nejake dukazy, kterym by...

 • 28. 8. 2017 10:00

  Lael Ophir

  Ad Uz jste videl nejake dukazy, kterym by clovek mohl verit? Tedy krome ostentativne zapomenutych pasu a prirucky letani, ktere mozna dukazy jsou a mozna si je take Amici vymysleli - přečtěte si report. Mimochodem třeba Atta si s sebou vzal v příručních zavazadlech korán a dokumenty. Měl tři zavazadla, dvě z nich skončily jako checked-in, a na let se nedostaly. Attu identifikovala letuška AA Flight 11, když během letu volala nadřízenému, sdělila že bylo letadlo uneseno, popsala únosce, řekla na kterých místech seděli, a Attu údajně přímo jmenovala. Pokud se ptáte jestli jsem seděl v Bostonu v servisním centru AA a slyšel jak ta letuška volá, nebo jestli jsem otevíral Attova zavazadla, tak odpověď zní ne :)
  http://govinfo.library.unt.edu/911/report/911Report.pdf
  http://www.wnd.com/2002/09/15172/
  http://www.wnd.com/2001/09/10818/

  Ad Podle jinych nazoru treba Afghanistan bylo nutno napadnout kvuli konstrukci topovodu - a to kterého a proč? Vím akorát o ropovodu Turkmenistan-Pakistan, který měl jít přes Afghanistan. O ten se ucházelo konsorcium CentGas, ve kterém byli vedle Amíků i Rusové, Saudové, Turkmeni, Japonci, Pákistánci, Korejsi, a samozřejmě Turkmeni. Připadá mi dost vtipné, jak primitivně hledají někteří konspirátoři za vším ropu.

  Ad Amikum tezko, ti maji dlouhodobou povest totalnich lharu - americká reputace asi není 100% perfektní, ale přijde mi daleko lepší, než u kohokoliv jiného.

  Ad saudsky krutovladce vyvrazduje o kus dal lidi po tisicich a dalsi necha chcipat na cholerovou epidemii, ktera tam v dusledku valky vznikla - konkrétně kde? Pokud máte na mysli Jemen, tak tam jde o válku mezi Saudy podporovanou sunitskou vládou, Íránem a Hizbalahem podporovanými šíitskými rebely, a sunitskou Al Qaedou. Na saudské straně se zapojily síly z Egypt, Morocco, Jordan, Sudan, United Arab Emirates, Kuwait, Qatar a Bahrain. Je jistě smutné pozorovat utrpení civilistů, ale nevidím do toho konfliktu natolik, abych mohl ukázat prstem na viníka.