Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Google v USA nabídne uživatelům test na depresi od Jarda_P - V praxi například Saudové chtěli zavést semafory, a...

 • 29. 8. 2017 16:12

  Jarda_P

  V praxi například Saudové chtěli zavést semafory, a Wahhabové protestovali, že to zničí islámský charakter země :).

  Aha, tak to tedy ukazuje, jak jsou tezce liberalni. Mezitim nekde kamenuji nejakou zenskou, kterou osoudila nabozenska akcni trojka za nejakesmesne obvineni a jine sekaji ruku za to, ze mezi rukavici a burkou ji vykouklo pul centimetru kuze, coz vzbudilo strasne pohorseni nejakeho snazive soudruha s dlouhymi fousy.

  Máme se prý podívat, jak v Íránu chodily slečny v minisukních, na íránských ambasádách nalévali hostům alkohol... až do toho obyvatelé praštili, a od té doby mají teokracii.

  Tak to tu historku pan princ slysel nejak jinak, nez ja. Jak ji slysel ja, tak to nemelo co delat s minisuknemi a alkoholem, ale s tim, jak tam soudruzi z CIA nasadili soudruha sacha, ktery systematicky zlikvidoval veskerou politickou opozici tak, ze kdyz konecne proti vseobecnemu utlaku vypuklo povstani, tak jedinou organizace schopnou opozici byla tlupa fousatych magoru pod vedenim soudruha Chomeiniho.