Hlavní navigace

Názor ke zprávičce I Samsung bude platit Microsoftu za zařízení s OS Android od Paulos - Teď svůj příspěvek nemyslím jako nějaké rýpání, jen...

 • 2. 10. 2011 11:06

  Paulos
  Teď svůj příspěvek nemyslím jako nějaké rýpání, jen bych se rád dozvěděl o několika věcech (neboť jsem žádný PalmOne nikdy nevlastnil), ve kterých může být celkem podstatný rozdíl:
  • Posouvání v seznamech: Šlo tehdy posunovat nějakým seznamem jako kdyby to byl papír (třeba obrázků nebo ikon), nebo jsme se museli spolehnout na scrollbar na boku?
  • (tady začíná mírné rýpání, sorry) Mohl jsi zvětšovat obrázky pomocí dvou prstů? Nebo se musela používat HW tlačítka nebo dotyková na displeji? (I když v té době byl na foťácích tak megapixel a moc smysl zvětšování asi nemělo.)
  Jinak ovládání Palmu mohlo být intuitivní, ale stále je na některé akce třeba stylus. iPhone se ho kompletně zbavil. To je jeden z těch pokroků.

  A prstem psát znaky? Nebylo to náhodou na HW klávesnici? Nemůžu najít žádný obrázek dotykové klávesnice PalmOne. A Palm Pre je až z roku 2009.