Hlavní navigace

Názor ke zprávičce I Samsung bude platit Microsoftu za zařízení s OS Android od Libor Šedivý - Nezlobte se, ale NT technologie ve Win2000 sice...

  • 3. 10. 2011 0:45

    Libor Šedivý

    Nezlobte se, ale NT technologie ve Win2000 sice asi byla dokonalá - mohu osobně potvrdit, že to moc nepadalo, ale žádná pořádná *uživatelská* aplikace na tom nejela. I proto jsem raději používal Win Millenia, ač byly "horší". Docela se na tom dal rozjet LAMP, ale tedy nic moc. ME jsem měl, protože jsem chtěl používat i "běžné" aplikace. Jistě budete argumentovat, že LAMP je pro ubožáky. Ok, to jsem předpokládal a tak jen dodám, že jsem zkoušel i server ve Windows, to bylo snad ještě horší a PHP v tom tenkrát přirozeně nejelo, ASP v té době taky nic moc a pro studenta finančně dost náročné.

    Ale tedy s těmi multimédii jste mě dostal. Já s nimi nemám problém ani na starším notebooku a vy tu píšete, jak se to děsivě seká. Asi vás počítač není zrovna kvalitní, nebo je chyba v ovladačích. A v tom případě je to tak trochu nefér shazovat veškerou vinu na linux. S multimédii kromě obřích videí v HD jsem neměl problém už od WinME. ;) Takže ani na Windows jsem měl problém. Je fakt, že Skype mám v provozu až na Linuxu, ve Windows jsem to moc nepoužíval.