Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Firma IBM chce koupit společnost Sun Microsystems od anonym - Kdepak. Možná že je LO fanda windowsů a...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 3. 2009 9:04

    anonymní
    Kdepak. Možná že je LO fanda windowsů a spol., ale zdaleak jeho fanovství nedosahuje té úrovně (= zaslepensoti), jak je tomu běžné (bohužel) u nadšenců pro open source. Imho je to trošku proto, že člověk má potřebu vidět svoji oblíbenou věc jako "to nejlepší", a tedy musí zavírat oči před jejími chybami... holt když má někdo rád windows, nemusí si přitom tolik vymýšlet?

    Protože co si budeme namlouvat, windows a windowsí aplikace nejlíp pookrývají většinu činností které většina lidí většinou dělá. Ne nadarmo je linux alternativní, nakonce ho taky stvořili lidé kteří nejsou většinou, a dělají jiné věci než většina (někdy i většinou). Pak také dojdou k názoru, že jejich potřebách slouží tučňák mnohem líp než windwos (a že to asi bude pravda); nicméně proto první skupinu uživatelů to bude opačně. Největší sranda je, že ani jedna ze skupin tohle moc nebude chápat, a začnou si navzájem nadávat :)