Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Král spamerů se přiznal: hrozí mu 26 let od Lael Ophir - Zvláštní. Já žádný (slovy žádný) spam nedostávám. Stačí...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 3. 2008 0:04

    Lael Ophir (neregistrovaný)
    Zvláštní. Já žádný (slovy žádný) spam nedostávám. Stačí nikdy, nikde a nikomu nedávat svoji emailovou adresu, s výjimkou zákazníků a přátel. Pokud už někomu spameři ukradnou address book, zpravidla email pošlou tak 5x, a nechají toho. Na registrace a podobné blbosti lze použít nějaký freemail, ten ať klidně chcípne na spam (ale nic mi nechodí ani tam).

    Naopak spamové filtry mi typicky čas od času sežraly potvrzení z hotelu, autopůjčovny, letecké společnosti a podobně. Je fakt super, když si před odletem zarezervujete auto, které máte po příletu do nějaké tramtárie vyzvednout, a nedostanete potvrzení, protože ho (nejspíš) sežral spam filter. Fakt kratochvíle, cestou na letiště shánět admina, a hlasitě vyjadřovat nespokojenost, když zjistíte, že je už zase přeblokováno. Z emailu se pak stává naprosto nepoužitelný nástroj. Když už spam filtr musí být (chápu, že schránka marketing@firma.xyz ho potřebuje), tak jenom značit spam v subjectu zprávy.