Hlavní navigace

Názor ke zprávičce LibreOffice: za půl roku odstraněno 3200 nepoužívaných funkcí od anonym - Pár dodatků a zpřesnění: Na pročišťování se pracuje dlouhodobě....

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 11. 1. 2012 19:45

  bez přezdívky

  Pár dodatků a zpřesnění:

  Na pročišťování se pracuje dlouhodobě. MM o ní mluvil o ní už na OOoCon 2005 co se pamatuji já. Ale asi na do toho teď opřeli. Doufám že ne proto, že by se tam jinak kopou do zadku ;) na LO je práce jak na kostele.

  > čistkách pracuje řada vývojářů z Red Hatu i dalších firem.

  Michale Meeks ve zprávičce zmiňuje pouze Caolana (Caolán), a to je ten jeden vývojář RedHatu na LO. Jestli najali dalšího, tak o něm nevím. Nebo to bylo myšleno tak, že Caolan teď maká za dva? ;)

  Zajímalo by mě, kolik kódu v procentech z celkové codebase to bylo. No snad Ohloh brzy prozradí. Kdyby se teď náhodou přišlo na to, že codebase se třeba nezvětšuje zdaleka tak jako za doby co byli na projektu lidi od Sunu / Oracle, mohou kluci od LO vždycky namítnout: vždyť to taky pročišťujeme, my mažeme kód ;)

  P.S.
  Abych nebyl špatně vykládán, jakožto sám developer, já refactoringu fandím, i když jako uživatele LO mě trápí jiné věci.