Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Linux Mint končí s KDE od Kebab - bez nějakých osobních narážek si myslím, že to...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 28. 10. 2017 10:31

    Kebab (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

    bez nějakých osobních narážek si myslím, že to co jsi napsal je právě to "zdůvodnění" ve smyslu podivné omluvy vlastně výmluvy proč bylo rozhodnuto jak bylo a to mně připadá a je to můj názor opakuji zcestné. Ve smyslu také navíc (nerad bych se opakoval) že Mint se rád chce přece tvářit jaksi více rozkročeněji (protože tím mít i více uživatelů!), ale výsledkem bude potom to že skrze "podstatou" stejné desktopy bude vařit také stejnou polívku a jen trochu jinak okořeněnou.
    A myslet si, že uživatele udrží v ohrádce jen GTKx aplikací je ještě bláhovější představa: tudíž o důvod víc pro takového uživatele jít (a také po rozkoukání) do jiné konkurenční distribuce protože aplikace, založené na Qt, budou v Mintu i nadále v repozitářích zastaralé.
    Podtrženo sečteno a co je tou a žel asi skutečnou zprávou o výhledech do budoucna pro Mint: musí se šetřit a tak se začíná osekávat co se kde dá. V takovém Manjaro, příklad a pro srovnání a komunitní verze s dalšími desktopy stranou, máš jako a jistě důvodně tyto základní desktopy: Xfce, KDE a GNOME.