Hlavní navigace

Vlákno názorů ke zprávičce Měl by Google integrovat OpenOffice.org? od anonym - No jestli půjde jednoduše nastavit, aby se mi...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 6. 2008 10:50

  bez přezdívky
  No jestli půjde jednoduše nastavit, aby se mi třeba .doc otevřel přímo přes google(ve firefoxu na to je myslim rozsireni), tak bych to uvital ;) Ono kdyz jste odriznuti od PC a muzete se spolehnout jen na internet, tak by se to hodilo. jeste bych uvital, kdybych si ulozil jak se ma chovat OOo v PC a soubor s tim nastavenim hodil google, aby se choval stejně ;)
 • 8. 6. 2008 18:28

  Lael Ophir (neregistrovaný)
  Ono je otázkou, jak si těch dat ceníte. Uložil byste na online disk (do Google Docs, nebo jiné podobné věci na inetu) své účetnictví, faktury, dokumentaci projektu? Uložil byste tam svůj výpis z bankovního konta? Fotografie přítelkyně, případně "domácí video" s přítelkyní? Návod k pěstování konopí, deník ve kterém píšete že užíváte heroin? Svoje CV?

  Já sice nepodnikám žádné nelegální věci, ale přesto nejsem ochoten věřit, že firma, která žije z kontextové reklamy, nebude do mých dokumentů hrabat. Další věcí je zabezpečení dokumentů na serverech takové společnosti, a zabezpečení během přenosu. Možná maladší generace, která ráda píše blogy (v naprosté většině případů zbytečný balast), a div si nemontuje web kamery do bytu, to bude vidět jinak. Já zastávám názor, že soukromí je důležité, a soukromá data se patří chránit.
 • 8. 6. 2008 18:50

  bez přezdívky
  Máte pravdu, ale o ukládání osobních dat jsem nemluvil. Třeba když bych potřeboval ve škole kde je M$ office 2003(nebo tak nějak) otevřít něco s příponou .odt apod. Co se týče toho nastavení, tak mám na mysli hlavně nastavení vzhledu a chování programu. Ale třeba automaticky ukládat soubor(když něco píšu) na HDD u PC kde zrovna sedím by mi docela vyhovovalo. Odeslat to můžu přes jinačí online službu ;)