Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Microsoft a Qualcomm pracují na emulaci x86 na Snapdragon od Lael Ophir - Ad Widle v mobilnim zeleze neumej fungovat -...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 12. 2016 20:53

  Lael Ophir (neregistrovaný) ---.kmen.nat.praha12.net

  Ad Widle v mobilnim zeleze neumej fungovat - Windows Phone/Mobile fungují na mobilním železe velmi dobře, rychle a plynule.

  Ad Na dotykaci musis mit uplne jiny UI, ne "nejak upraveny" ale proste uplne jiny - proč nestačí třeba přeházet prvky a změnit jejich velikost? Settings z Windows 10, MS Office a další aplikace tak fungují bez problémů. A pokud je někde vhodné vyměnit UI "úplně", tak je to jen o přidání pár XAML souborů pro jiný typ zařízení.

  Ad na zeleze, na kterym tux/android vpohode a bez problemu beha, sou ty widle liny jak svin, a naprosto bezny sou vytuhy na desitky vterin, (pripadne to chcipne uplne) - já zatím viděl akorát telefony s Androidem, které jsou pomalé a škubou se jako epileptik při záchvatu, a to na HW daleko silnějším, než na jakém Windows Phone/Mobile fungují bez problémů a plynule.

  Ad 100% vsech widloapek je navrzenych ... pro desktop - v daném scénáři jde o možnost běžet Win32 aplikace na monitoru, ne na mobilu. Ne že by to na mobilu technicky nešlo, ale dopadlo by to jako když v Ubuntu demonstrovali LibreOffice na telefonu: dalo se to ovládat leda párátkem.

  Ad Prvni pentia nazvladaly (vykonostne) emulovat 8mibity. Bavime se o rekneme 5MHZ vs 100+MHz cpu - protože bylo potřeba emulovat i HW, a to dost specifický HW.