Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Microsoft koupil Xamarin, multiplatformní řešení pro C# od Lael Ophir - Dost z toho jsou prostě web sites, které...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 2. 2016 13:47

    Lael Ophir (neregistrovaný) 2a01:490:16:----:----:----:----:----

    Dost z toho jsou prostě web sites, které si na WP můžete natahat na Start screen (na Androidu to často také bude jen app obalující web page). Věci které se týkají HW mohou být víc problematické; tam si holt musíte dát pozor, aby konkrétní HW byl podporovaný s WP. To ale neznamená, že by podpora byla špatná. V oblasti fitness funguje třeba Microsoft Band (2), Fitbit, Adidas myCoach, Misfit, GoPro, Wellograph a další. Zabezpečení a Home Automation: INSTEON, SmartThings, OpLink, Easydom, Verisure, Switch King a další. V dalších oblastech: iVysilani i Spotify jsou pro WP, ČT Sport funguje z webu, pro ovládání televizí Samsung aplikace je (BTW vy ještě máte doma televizi?), a SideSync se řeší jinak (vestavěný klient ve Windows, RDP, OneDrive, steamování přes MiraCast atd).

    Takže jak vidíte, s WP to jde také.

    Mimochodem jak se díváte na to, že při zkoumání (jen) 11 zranitelností bylo 87.7% zařízení s Androidem nezabezpečených? Zajímal by mě pohled majitele takových telefonů.