Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Microsoft nabídne oficiální předplatné Windows 10 pro firmy od Lael Ophir - Ad data nejsou v bezpečí ani v originál...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 7. 2016 12:46

  Lael Ophir (neregistrovaný) ---.kmen.nat.praha12.net

  Ad data nejsou v bezpečí ani v originál M$ opicích - konkrétněji?

  Ad čtyři úrovně menu; dá se flexibilně nakonfigurovat - což bohužel problém neřeší, pokud nechcete mít v těch toolbarech všechno. LO je nepoužitelný i když jen zapnete všechny vestavěné toolbary.
  http://i1.wp.com/andybrandt531.com/wp-content/uploads/2015/06/LO-Toolbars-Galore.jpg

  Ad zkryplenýho Ribbonu, který na nudlovitým monitoru zabere polovičku prostoru - nevím jak u vás, ale u mě zabírají karty Ribbonu na výšku 140 pixelů, což je 13% výšky obrazovky. Navíc se dají jedním kliknutím schovat, a objevují se pak jen když kartu vyberete. Navíc ty dvě řádky defaultních toolbarů u mě v LO zabírají na výšku 130 pixelů. Souhlas s tím že se ribbon nedá přesunout na stranu, ale to je stejně tak nepraktické, že to dělá minimum uživatelů.

  Ad pokud jde o poslání dokumentů někomu jinýmu, tak na to mám tlačítko "Export do PDF". Jo aha, to vy neznáte, u vás je potřeba dokupovat Acrobata nebo instalovat věci jako Print2pdf - PDF je needitovatelný formát, takže nic moc. Jinak export do PDF je součástí MS Office už pěkných pár let.

  Ad ještě se nestalo, že bych neotevřel dokument z Wordu - a už se vám stalo, že v LO nevypadal stejně jako v MS Office? V nejlepším případě se rozhodí layout, v nejhorším získáte místo dokumentu character soup.