Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Microsoft vytvořil chatovacího robota. Během dne se z něj stal neonacista od Lael Ophir - Ad se oficielne tvarime, jak poradame vuci Rusku...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 4. 2016 20:40

  Lael Ophir (neregistrovaný) ---.kmen.nat.praha12.net

  Ad se oficielne tvarime, jak poradame vuci Rusku sankce, a realne tak maximalne papirove preprodame zbozi na Ukrajinu, a TA Ukrajina ho proda .... Rusku - zdroj? Pokud jsem si všiml, tak Rusko uvalilo sankce i na Ukrajinu, a k dovozu evropského zboží se zpravidla používalo Bělorusko, které je s Ruskem celní unii. V Bělorusku je pak potřeba zboží přebalit, naporcovat apod., aby bylo "běloruského původu".

  Ad jak to, ze garanti Ukrajinskeho statu, a toho, ze se vzdala jadernych zbrani - tedy GB a US (a Rusko), se na Ukrajinu vysrali? - Budapest Memorandum negarantuje vojenský zásah signatářů v případě porušení závazku. Mluví se v něm o jednání UN SC, které proběhlo. Bohužel Rusko je členem UN SC s právem veta, a toho práva využilo. Podobně Rusko například vetovalo snahy o urovnání konfliktu v Sýrii atd. A proč nedošlo na vojenskou akci US a UK nad rámec Budapest Memorandum? Asi se jim nechtělo zahájit třetí světovou válku. Například ta WW I začala právě kvůli zřetězeným závazkům typu "země A se zavazuje vstoupit do války s jakýmkoliv útočníkem který napadne zemi B".
  http://www.securitycouncilreport.org/atf/cf/%7B65BFCF9B-6D27-4E9C-8CD3-CF6E4FF96FF9%7D/s_2014_189.pdf

  Ad Presne stejne se totiz vysrali v 38 na nas a stejne se vyserou na kohokoli - s rokem 38 to snese srovnání v jediném: fašizující se mocnost napadla jinou zemi, a vyhlásila tam "referendum". Je historickým paradoxem, že Německo je dnes ukázkovou demokracií, kdežto Rusko tou fašizující se mocností.