Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Ministerstvo financí otevřelo aplikaci Supervizor od Jan Mimránek - Ale já to nepsal protože by za to...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 4. 2016 11:43

    Jan Mimránek (neregistrovaný) ---.freepoint.cz

    Ale já to nepsal protože by za to měli peníze. Do teď nevím, kolik za to mají nebo nemají, jestli na tom makali i v pracovní době i když to nemají jako zaměstnání nebo za to bude třeba prémie a nebo nic. Já si prostě jen uvědomil, co se dá všechno zplodit, a to se s tím setkávám i ve firmách kde potřebují výpomoc s projekty .... No tak jsem napsal, že zdražím, mimochodem pro oddělení je tam těch pár teček, a hned se musí chytit trollík který bude škubat kousky vět a nadhazovat dokud se budu chytat, nejspíš jen z nudy a nebo má prostě akorát blbý víkend.
    Mimochodem nikdy jsem neodmítl nikomu poradit a kdybych měl za každou radu korunu, tak bych nebyl milionář protože zase tuna lidí jen tak radí/radilo mě. Na vysoké škole jsem se, když už nic jiného, naučil jednu věc: "Nikdo neví, resp. neumí všechno", ale to neznamená, že když někdo udělá něco i zadarmo, co je doje..né, tak si budu hrát na nějakou nirvánu a tiše v úctě našlapovat. Klidně se i můžeš na hlavu postavit, ale to je tak všechno co se s tím dá dělat.