Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Mnoho uživatelů přechází z WhatsApp na Signal od Brut4r - "Korporace má postytovat kecálek výměnou za reklamu." Tohle...

 • 9. 1. 2021 8:30

  Brut4r

  "Korporace má postytovat kecálek výměnou za reklamu." Tohle je celej problém. Běžná reklama, která se zobrazuje jen tak není účinná tudíž té korporaci nevydělá peníze a nevyplatí se dnes skoro cokoliv provozovat za reklamu (nemířenou). Na druhé straně lidé mají celkem odpor k placení služeb. Přitom jestli se nepletu tak fb získá na vaších datech cca $10 za rok. To je 5 piv ?
  Takže dokud se lidi nenaučí platit za služby soukromí prostě nebude. Ještě jedna věc opravdu si myslíte, že někoho zajímají vaše data ? Podle mě ne, ty firmy mají celkem solidní politiky přístupu k nim. Jde o automatické zpracování, kde ví že token s id 157 zajímají pračky. Ano kdyby někdo chtěl tak to asi půjde přeložit na konkrétní osobu, ale kdyby tohle umožnili tak končí.
  Proto se ptejte kde Signal nebo jiná společnost bere peníze na provoz aplikací zdarma. Podle mě to vše co je zdarma skončí prodejem metadat. A pokud se tomu bude dařit máte tu další facebook.
  Jinými slovy, firmy maji poskytovat služby za peníze a ne za reklamu a budete mít klid.