Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Množství kódu OSS se ročně zdvojnásobuje od Miloslav Ponkrác - Podívejte, já naprosto odmítám na to, abych pochopil...

  • 18. 4. 2008 21:37

    Miloslav Ponkrác
    Podívejte, já naprosto odmítám na to, abych pochopil větu o cca necelých deseti slovech, která jsou naprosto jasná číst tuny stránek metodiky. To bych musel mít papíry na hlavu. Navíc si na to příliš cením svého času a vím o užitečnějším a zajímavějším využití. Nechci aby to vyznělo, že jsem proti Vám v opozici, tak to není, ale nemohu do detailů studovat vše - a ani nechci.

    Ono pak jde o to, jaká bylo kritérium pro "úspěšný projekt", co je to "velké množství lidí", také co to znamená "open source projekt" pro danou studii, a hlavně zda vůbec nějak to říká něco o kvalitě.

    Ale jak říkám, nechci být v opozici, moje zkušenosti hovoří o tom, že počet kvalitních věcí v čase je plus mínus konstatní, a má tendenci spíše mírně klesat, a tudíž jsem to tu přednesl. Děkuji za doplňující informace, pane Císaři, ostatně Vaše zprávička je daleko srozumitelnější, vyčerpávající a nejzajímavější ze všeho co jsem k této zprávičce četl včetně zprávičky samotné. A z Vašich informací jsem získal dojem, že studie je poněkud seriózněji provedena, než jsem se původně domníval. Škoda, že zprávičky nepíšete Vy, byl bych Váš nadšený čtenář.