Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Motorola Droid Turbo s rychlým nabíjením baterií od anonym - Nebude-li mi to mít hardwarovou QWERTY klávesnici, je...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 9. 2014 16:51

    bez přezdívky

    Nebude-li mi to mít hardwarovou QWERTY klávesnici, je to pro mě úplně k ničemu, jako všechny ostatní Android telefony. Na dotykovou klávesnici jsem si dodnes nezvykl u žádného telefonu, a vyzkoušel jsem jich už doopravdy desítky na více než týden přes všechny možné velikosti i platformy.

    Škoda, že neexistuje něco s Androidem podobného HTC Desire Z, který mi dlouho dobře sloužil, než mi přestal dostačovat výkon.

    Nakonec jsem skončil u BlackBerry Q10, který je pro mě snad jediným rozumným kompromisem. Menší displej mi nevadí, naopak, skvěle se hodí do kapsy, nemusím řešit otevírání v kapse jako u velmi mechanicky až přespříliš robustní Motoroly Droid X4. Jen ten BlackBerry OS verze 10.x by chtěl ještě trochu lépe dotáhnout. Na gesta jsem si rychle zvykl, ale notifikace a jejich synchronizace jsou zatím docela mizérie. Přesto mohu doporučit. Spustím na něm i aplikace díky Android Layer do verze 4.2.x.