Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Mozilla uzavře Program Test Pilot, má na něj málo vývojářů od LDASCZ - Každej si najde své, ale myslím, že tady...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 1. 2019 9:30

    LDASCZ (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

    Každej si najde své, ale myslím, že tady jsme na odborném webu. Takže nějaké bulvární srajdy z lupy tu fakt nechceme. Já třeba už skoro 7-8 let nenávidím lupu za ty údajné důkazy/fakta vydávaj jako 100%. Např. lupa psala, že ATI končí, jak AMD to posralo při přebírání atd. Jestli se vám něco nelíbí tak si vypadněte na tu lupu, kde vás přivítaj s náručí a mi si odfouknem, že tu není další kokot.

    A to, že vy čtete 2 minuty max, tak vám uchází mnoho detailů, informací, které jsou dost podstatné a vám to info bude či dokonce schází dost teď. Příkladem toho jsou AMD grafiky. Každej si stěžuje na to, že nemaj nejvýkonější (přítom si to v životě nemůžou dovolit ty lidé kartu za 20 klacků) a jak jsou AMD grafiky prostě slabé. Při uvádění RX řady bylo zároveň oznámeno, že nějakých pět let se bude pracovat na optimalizaci, kterou lze využít v budoucnu u jiné své grafiky, stabilitě a podpoře. Doposud má AMD u mě 5 hvězdiček, stabilita a podpora opravdu je úžasná. Není to jako Nvidie, tu máš něco a poser se a ladění skoro žádné.

    Vemu to krátce: tak vypadněte na tu lupu a nevracejte se, když se vám to nelíbí a vyhovuje vám bulvár.