Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Nova linuxova distribucia od Atrament - Vždycky si může nechat ty propagační materiály nějakým...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 10. 2011 3:02

  Atrament (neregistrovaný) ---.newt.cable.virginmedia.com

  Vždycky si může nechat ty propagační materiály nějakým známým opravit.

  Nepromyšlenost takovýchto základních věcí je pro mně jakožto potenciálního uživatele jediný signál - nepouštět se do toho, protože to dost pravděpodobně velmi rychle skončí v okamžiku kdy autor přijde na to kolik práce to obnáší, a přestane ho to bavit.

  Myslím si, že Arch patří do takové té základní skupinky 'velkých' distribucí, o které by každý vývojář nějaké distribuce měl mít přehled. Těchto distribucí není tak moc aby si je nemohl vyzkoušet všechny(dají se spočítat na prstech rukou průměrně šikovného dřevorubce). Ty zbývající stovky 'distribucí' jsou většinou jenom různé deriváty těchto velkých distribucí (jinak obarvené Ubuntu s nějakým cool wallpaperem).

  Taky bývá dobrým zvykem při pojmenovávání jakéhokoliv projektu nejprve nápady zkoušet vygooglit, zda už to někdo někde nepoužil.

  Rozhodně nechci autora od jeho práce odrazovat, je to jeho čas, který tomu věnuje a má na to plné právo. Ale pokud to má k něčemu vypadat a chce přilákat nějaké uživatele tak si prostě musí vytyčit nějakou strategii a zapracovat na propagaci...