Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Nova linuxova distribucia od Ondřej Surý - > Že sám nezvládne spravovat vlastní repozitář, bugtracker,...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 10. 2011 8:51

  Ondřej Surý

  > Že sám nezvládne spravovat vlastní repozitář, bugtracker, akualizace ? Možná právě proto sem píše, jestli se někdo nepřidá do týmu. Táhnout to sám je sebevražda.

  Nemá smysl ovšem předstírat, že se jedná o "novou linuxovou distribuci".

  > Že autor dělá gramatické chyby ? Možná má nějakou tu dysgrafii nebo něco podobného, to mívají i inteligentní a nadaní lidé.

  Kdyby autor měl dyslexii/dysgrafii, tak si docela směle troufám tvrdit, že by měl problém i s vytvořením "distribuce". Poruchy učení nejsou specifické jen pro jeden konkrétní jazyk, pokud jedinec trpí dysgrafií, tak pro něj programování bude znamenat stejně zvýšené úsilí jako používání mateřského jazyka. A ano, jak píše někdo v příspěvku níže, tak pro dysgrafiky je obtížné (až bolestivé) hlavně psaní rukou.

  Ač je mi to vzhledem k "distribuci" jedno a rozhodně nemám v plánu dělat "grammar nazi", tak nesouhlasím s tím, že by se obecná neznalost gramatiky či lenost ji používat měla omlouvat specifickými poruchami učení. Je to dost nefér vůči všem, kteří těmito poruchami opravdu trpí.