Hlavní navigace

Vlákno názorů ke zprávičce Nová verze manuálu na Ubuntu od allij - Tento manuál je moc dobrý počinek pro Ubuntu.Jasně,srozumitelně...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 7. 2007 19:42

  allij (neregistrovaný)
  Tento manuál je moc dobrý počinek pro Ubuntu.Jasně,srozumitelně napsané na jednom místě.Domnívám se ,že Ubuntu má velkou šanci stát nejvíce používanou distribucí pro obyčejné lidi.Je to dáno jak samotnou distribucí, tak přístupem komunity a v neposlední řadě taky srozumitelně a polopaticky napsané návody jak na to.Měl jsem sbírku linuxu ,počínaje Suse 10.2 Mandriva 2006,2007,Fedora 6,Ubuntu FF 7.04.Po zkušenostech s instalací a odinstalací, nastala přirozená selekce výřadu. (vyhazov do popelnice) Nakonec zůstalo v zásobníku jenom Ubuntu a Slax live.
 • 7. 7. 2007 21:02

  Stanislav Hoferek
  zoznam distribucii, ktore som vyskusal, presahuje urcite cislo 30. vsetky kombinacie *ubuntu 5.10 az 7.10 alfaverzie... vsetky mozne mandrake/mandriva, suse, fedora, slackware, gentoo, pcbsd, slax, zenwalk, kateos, MCN live, vsetky verzie mint linuxu, freespire, elive, debian, dreamlinux, pclinuxos, sam... ufff... a to nie je vsetko :)

  mojim sitom pre desktop prechadza:
  DEB: *ubuntu, debian, mint
  RPM: pclinuxos, mandriva