Hlavní navigace

Nové knihy v knihovně Root.cz a připravujeme RSS

Sdílet

Petr Krčmář 21. 12. 2007

Průběžně pro vás doplňujeme naši elektronickou knihovnu, ve které naleznete řadu knih, manuálů, návodů a dalších materiálů, které se týkají zaměření našeho serveru. To vše tématicky tříděno a fulltextově prohledáváno. Protože jste projevili vážný zájem, testujeme pro vás právě RSS kanál, na kterém budete moci průběžně sledovat knižní novinky.

Tento týden jsme do knihovny přidali následující tituly:

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 12. 2007 16:34

  Gloslyk (neregistrovaný)
  Dobrý den, především bych Vám moc rád poděkoval za výborný nápad a dobrou službu, protože podle mě není české programátorské dokumentace či literatury nikdy dost a skoro bych si až dovolil volně parafrázovat známé přísloví z pohádky "Sůl nad zlato" - a sice: "Česká dokumentace nad zlato"! :-)
  Rád bych se ale zeptal, zda je to jen můj problém, nebo zda mají podobnou potíž i ostatní uživetalé/čtenáři - a sice - při kliknutí na odkaz ke stažení dané knihy se celý její obsah začne ihned nahrávat do aktuálního okna prohlížeče (což např. u objemnějších .PDF dokumentů může trvat i velmi dlouho) a není tu žádná možnost si daný dokument/soubor (předem či na pozadí) stáhnout na pevný disk a prohlížet jej pak v klidu. Anebo je to tak uděláno schválně? Jinak používám Windows XP CZ a prohlížeč FireFox ver. 2.0.0.11. Předem díky za rady a tipy, Pavel G.
 • 21. 12. 2007 16:53

  Tor (neregistrovaný)
  V nastavení si změň akci pro PDF (v angl. Firefoxu je to v záložce Content/Manage, takže česky asi Obsah), když akci smažeš úplně, bude se to pokaždé ptát.