Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Nový šéf Mozilly má problém. Podpořil zákaz homosexuálních sňatků od Pavel 'TIGER' Růžička - Tak toto je velmi krátkozraký pohled. Nejdříve si...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 3. 2014 0:17

  Pavel 'TIGER' Růžička (neregistrovaný) ---.adsl.dial-up.cz

  Tak toto je velmi krátkozraký pohled. Nejdříve si vybojují svazek manželský a pak i stejná práva pro adopci dítěte. A tady už bude problém, velký problém, který může degenerovat lidstvo. Ona výchova v homosexuálním páru bude naprosto jiná, než v heterosexuálním páru. Ano, můžeš namítnout, že jsou případy, kdy tomu dítěti bude lépe v homosexuálním páru, než v heterosexuálním páru. Ale jenutné si připustit, kolik je kterých ... při vysokém procentu je jasné, že bude i více selhávajících.

  Ne, manželství beru jako základ rodiny, plnohodnotné rodiny, táta a máma. Ne vždy, to co kdy bylo určené je nutné za každou cenu měnit. I bez této vymoženosti je lidí, co nepoužívají vlastní hlavu dost. S tímto jich ještě přibude. Všechno, naprosto všechno má své hranice (snad krom vesmíru), tak nemá smysl si hrát na život bez hranic! Takový totiž neexistuje!

  Homosexualita není vadou, či úchylkou, ale ani není normálním vývojem. Nikomu možná neuškodí i když i o tom by se dalo spekulovat. Ale v rozmnožování též nepomůže.

  Navíc manželství není třeba, vše se dá právně ošetřit tak, aby tento svazek plnil očekávání obouch stran.

  Jinak souhlasím s tím, že dnes by bylo výhodnější spíše manželství zrušit, než rozšiřovat. Ona téměř šedesátiprocentní rozovdovost hovoří jasně.