Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Nový šéf Mozilly má problém. Podpořil zákaz homosexuálních sňatků od Jarda_P - Tak toto je velmi krátkozraký pohled. Nejdříve si...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 3. 2014 0:48

  Jarda_P

  Tak toto je velmi krátkozraký pohled. Nejdříve si vybojují svazek manželský a pak i stejná práva pro adopci dítěte. A tady už bude problém, velký problém, který může degenerovat lidstvo. Ona výchova v homosexuálním páru bude naprosto jiná, než v heterosexuálním páru. Ano, můžeš namítnout, že jsou případy, kdy tomu dítěti bude lépe v homosexuálním páru, než v heterosexuálním páru. Ale jenutné si připustit, kolik je kterých ... při vysokém procentu je jasné, že bude i více selhávajících.

  Ano, toto je oblibeny argument lidi, kteri se pritom tvari, jako by vychova v heterosexualnim paru byla automaticky zcela optimalni. Jenze skutecnost je kolikrat takova, ze by diteti bylo lepe v decaku, ebentuelne i pod drnem. Nevidim tedy, co by homosexualove, kteri s ditetem zachazeji slusne, narozdil od jeho biologickych rodicu, mohli na vychove zkazit. Reci o tom, ze dite potrebuje model muzsky a model zensky, jsou jen teoreticke kydy "odborniku", kteri jaksi pomijeji to, ze model muzsky a zensky, ktereho se detem dostava od nekterych heterosexualnich paru, je natolik zcestny, ze dotycni by radeji nikdy nemeli deti mit a meli by byt na statni utraty utraceni.

  Ve svetle vyse uvedeneho podporuji adopci deti homosexualnimi pary. Staci mi, aby se jednalo o normalni lidi. A soudruzi, kteri tak radi kafraji o tom, jak je adopce homosexualy spatna, by se meli radsi starat o to, aby v CR deti bylo vubec mozne adoptovat. Ne, ze stravi v decaku deset let, protoze rodice o ne "jevi zajem" tim, ze jednou za pul roku poslou pohlednici, coz adopci znemoznuje.

  Manzelstvi neni zakladem rodiny, manzelstvi je administrativni ukon, jehoz vykonanim lide umozni statu, aby jim vice kecal do zivota. Zakladem rodiny je funkcni vztah dvou (eventuelne i vice) lidi. Mnozina manzelskych svazku a mnozina funkcnich vztahu maji prunik pouze castecny.

  Nevim, jak to vse souvisi s pouzivanim hlavy. Homosexualu znam pomerne malo, nicmene mi pripada, ze se prave jedna o lidi, kteri tu hlavu spise pouzivat umi. Krome toho prave mezi homosexualy se vyskytuje zvysene procento tvorivych lidi, jako napriklad umelcu. Pokud tedy adoptuji dite, ktere bylo odebrano nejake zveri z jeskyne na palouku, to dite tim spise ziska.

  A pak, priznejme si barvu, i kdyz se k tomu obvykle nikdo nema: vetsina lidi je, alespon do jiste miry, bisexualni.