Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Nový šéf Mozilly má problém. Podpořil zákaz homosexuálních sňatků od Pavel 'TIGER' Růžička - No nesouhlasím, co jiného k tomu napsat? Dítě...

 • 28. 3. 2014 2:38

  Pavel 'TIGER' Růžička (neregistrovaný) ---.adsl.dial-up.cz

  No nesouhlasím, co jiného k tomu napsat? Dítě k adopci je lépe zařadit k heterosexuálnímu páru, než k homosexuálnímu páru. Ona mužská a ženská role je i o tom, co kdo dítěti může dát. Žena má cit pro jiné věci, než muž a naopak. A právě tyto rozdíly umožňují vytvářet plnohodnotnou osobnost. U homosexuálních páru je předávání různých vědomostí a zkušeností velmi podobné. Nikdo se totiž nedokáže plně vcítit do opačného pohlaví. Budeš se divit, ale rozdíl poznáš i v pouhém pohlazení.

  Odsuzovat každého, kdo dá dítě k adopci je asi také nějaký módní trend. Nikdo z nás neví, co k tomu dotyčnou vedlo. A myslet si, že díky tomu je nějakou stvůrou je dosti zcestné.

  Ano, adopce u nás je na špatné úrovni, nedostává se ani na heterosexuální páry!

  Nicméně, půjdu proti Tobě, nesouhlasím s výchovou v homosexuálním páru, jelikož to povede k degradaci osobnosti jedince. Homosexuální páry mohou vynikat v různých ohledech, ale vůbec nic to neznamená o kvalitách rodičovství. K čemu někmu bude pěkný zpěv, či malování, pokud si neporadí s hyperaktivitou dítěte?

  Vyzdvihuješ myšlení homosexuálů, a víš proč jej vyzdvihuješ? Protože u 6% menšiny je něčím, co nelze přehlédnout! Ale u zbytku to bereš jako samozřejmost, že by se tak měli chovat. Ono i u té menšiny nebudou tak velká selhání, jako u zbývající většiny, ale nikde není psáno, že i ta menšina bude bez selhání, které může (nemusí) být v konečném efektu větším, než u zbytku.

  Pokud bereš manželství tak, jak popisuješ, tak bude lepší, aby ses neženil. Díváš se na něj z dnešní sobecké a povrchní doby! A to je chyba! Velká chyba! Ano, když člověk bude chtít, může tuto historickou hodnotu zabít, nebude chtít, tak ji bude ctít.

  Ano, máme 60% rozvodovost, ale právě si urazil 40% manželských párů. Super! Tleskám ti.

  K té bisexualitě se raději nebudu ani vyjadřovat ....