Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Nový šéf Mozilly má problém. Podpořil zákaz homosexuálních sňatků od Jarda_P - Lidé spolu žijí na hromádce, protože si nevěří....

 • 28. 3. 2014 11:23

  Jarda_P

  Lidé spolu žijí na hromádce, protože si nevěří. Nevěří jeden druhému a nevěří ani sami sobě. Nechtějí se vázat v "dobrém i zlém, dokud je smrt nerozdělí".

  Ale prdlajs, mluv za sebe. Jestli si nekdo neveri, tak mozna ti, co potrebuji papir nebo dokonce posveceni od cirkve a boha. Kdyby ty svazky, dokud je smrt nerozdeli, byly tak uzasne, nebylo by 60% nebo kolik rozvodu.

  Člověk by měl žít v souladu s přírodou, ale aby tomu tak mohlo být, je třeba občas do ní nakouknout. Sama příroda nám ukazuje, jak věci fungují, či nefungují. A to by se mělo plně akceptovat!

  Tak to akceptuj. Homosexualita se vyskytuje v prirode. Vyskytuje se i adopce, napriklad u kocek celkem bezna vec. Vim i o pripadu, kdy si kocky tak pomichaly kotata, ze se staraly o to, ktere k nim zrovna prislo. Tento model rodicovstvi muzes dodnes najit v Africe v nekterych vesnicich. Dite ma biologickou matku, otec muze byt kdokoliv, casto neznamy, protoze kazdy zahyba. Nicmene otec je kterykoliv chlap ve vesnici, ktery je nablizku. Krome biologicke matky ma dite vsechny ty ostatni matky, tedy ty, ktere jsou zrovna po ruce. A casto ta matka cislo 1 take neni biologicka, protoze kdyz ma zenska prilis mnoho deti, zatimco sousedce nebo treba sestrenici se nedari, tak ji proste nejake dite da.