Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Nový šéf Mozilly má problém. Podpořil zákaz homosexuálních sňatků od Jarda_P - No ta otázka je trošku sci-fi, málo kdy...

 • 28. 3. 2014 11:37

  Jarda_P

  No ta otázka je trošku sci-fi, málo kdy se stane, aby špatný heterosexuální pár žádal o adopci. Tím nechci psát, že je to nemožné. Většinou však žádají o dítě, aby mohli někomu dát lásku.

  Lidi deti casto delaji jen proto, ze deti jsou neco, co se dela. Proc by z podobne uslechtilych duvodu nemohl nekdo chtit adoptovat? Nebo treba proto, aby mel komu odkazat sve latifundie.

  No, ale odpovím na Vaší otázku. Počkal bych s umístěním dítěte, dokud se neobjeví dobrý heterosexuální pár. A to z jednoho prostého důvodu. Chctěl bych pro to dítě to nejlepší a nejen nějaký hloupý kompromis. A na to je leší si počkat.

  Tisice deti travi detstvi v decaku. Z ciste formalnich duvodu je nelze adoptovat. Ceka se na to, az jednou posta ztrati pohlednici, kterou rodice jednou za pul roku poslou, aby jako projevili zajem a na dite neztratili narok. Zavedme tedy cekaci lhutu i pro deti, ktere adoptovatelne jsou.

  Kdyz chces pro deti to nejlepsi, starej se v prvni rade o to, aby adopci nebylo mozno blokovat formalitami.

  Ta rozvodovost se uvádí generačně, ne celkově ... Nebyl bych takovým pesimistou. Jsou skutečně páry, které se mají rádi a vydrží jim to.

  Ja zase znam pary, ktere spolu ziji na psi knizku jiz tak dlouho, ze bych ani nebyl schopen rici, jak dlouho to je. Cili je to individualni, papir neni zarukou uspechu, volny svazek neni pricinou rozchodu. Ostatne oddane pary spolu casto kvuli nutnosti rozvodu ziji o dlouha leta dele, nez by mely. Situaci to nevyresi, spise naopak a misto toho, aby se rozesli jako pratele, rozchazeji se po tech zbytecnych letech navic jako nepratele na smrt a po dlouhych tahanicich u soudu, kde se soudi i o deravy koverec a cervotocivou skrin, ktera je dobra tak do kamen.