Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Office od Microsoftu poběží i na Androidu od Petr M - Thunderbird je poštovní klient. Ten má sloužit ke...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 11. 2014 11:48

  Petr M (neregistrovaný) ---.honeywell.com

  Thunderbird je poštovní klient. Ten má sloužit ke komunikaci a nechápu, proč by tam kdo rval tabulky. X-stránkový elaborát patří do dokumentu v příloze, na firemní intranet apod. Vzhledem k tomu, jak IT oddělení ve firmách omezují velikost mailboxů a periodicky je promazávají, a že v případě odchodu příjemce mailu z firmy hned IT smaže jeho profil včertně mailů, tak ztráta dat hrozí primárně přístupem uživatelů, NE VOLBOU SW.

  Databáze a kontakty se hodí zálohovat. Nebo minimálně synchronizovat s mobilem. Kdyžkiksne PC, mám to v mobilu, když kiksne mobil, je to v PC... A když se pos... obojí, je dobrý mít ještě jednu zálohu. A jenom hlupák se nepoučí z první ztráty dat.

  Co se kontroly pravopisu a gramatiky týká, tak je to jenom stroj a nepozná kontext na všechny detaily češtiny. Jazyk s měkkým I není ve slovníku, to chytne cokoliv. Ale rozeznat "Chtel se bít s Frantou" a "Chtěl být Frantou" je větší oříšek.A pokud by šlo třeba o literární činnost, verše nebo dialekt, tak je uživatel úplně v ... (prezidentský výraz na čtyři, první P). Rád bych věděl, jestli by Word dovolil Havlovi bez obtěžování slova jako "ptydepové" bez manuální úpravy slovníku. Takže pokud chcete správně psát česky, musíte umět česky. Stroj to nenapíše ani neopraví. Maximálně vyplní nějakou šablonu. A to platí bez ohledu na SW.

  Podívejte se na takový iDnes, jak se profesionálně ... (prezidentský výraz na 6, první K) čeština. Předpokládám, že kontrolu pravopisu mají a že na místo někoho, kdo se živí psaním, dávají někoho minimálně s maturitou. Proti tomu je samooprava v LO neomylná.