Hlavní navigace

Vlákno názorů ke zprávičce Opera 46 se chlubí lepší stabilitou od LDASCZ - Opera se z počátku vším lišila... Jestli si...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 24. 6. 2017 20:20

  LDASCZ (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Opera se z počátku vším lišila... Jestli si pamatujete reklamu na továrnu twix tak nějak to praktikovala opera a fakt musím uznat, že ten přístup a řešení byli rozhodně lepší a konstruktivnější jak teď. Co těď tvoří je skoro mezi Mozillou Firefox a Chromem... Možná by stálo za to skoro říct, že to už není Opera, ale odvrženec... Pokud někdo nezažil počátky opery tak muj příspěvek nepochopí.
  Aspoň, že tu je Vivaldi (tým opery).

 • 25. 6. 2017 22:54

  Prezdivka (neregistrovaný) 194.230.159.---

  Souhlasim s tim, ze kdysi davno mela Opera svym zpusobem vyjimecne postaveni. Tenkrat, snad jeste v minulem tisicileti, kdyz jsem chtel vyzkouset neco namisto Netscape Navigatora (kde je mu dnes konec :-)) jsem sahl prave po Opere a byl jsem s ni "na takove to domaci zvykani" docela spokojeny. Opera mela slusne naslapnuto, ale pak udelali pani businessmani renonc a Operu zpoplatnili. Schvalne, kolik webovych prohlizecu, za ktere se nekdy platilo, dokazete vyjmenovat z hlavy? No, kazdopadne timto krokem si to Opera pokakala a ja jsem ji spolecne s mnoha dalsimi odvrhl. Kdyz ji pak zase po letech znovu vratili status freeware, nemel jsem uz chut se k ni zpatky vracet, ale myslim si, ze by na tom dnes byla s popularitou o dost lepe, kdyby ji tenkrat nezpoplatnili.

 • 25. 6. 2017 23:18

  JardaA (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Podle mne Opera jako taková fakticky zpoplatněná nebyla,ovšem kdo si zaplatil, nedostával (do ní) reklamy. Tak tomu bylo, když jsem ji začal někdy v roce 1999 používat. Bylo to otravné, ale člověk si vypěstoval profesionální slepotu; někteří použili patch. Poté, co po verzi 12 vyšla verze drasticky změněná verze 15, jsem ji opustil.