Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Opera vydává bezplatné VPN řešení pro Android od Vindis - Nativně: Revize prvku - Settings - Preferences -...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 8. 2016 13:35

  Vindis

  Nativně: Revize prvku - Settings - Preferences - Disable Javascript
  Rychleji přes rozšíření: třeba Site Settings Sidebar

  Nikdo nic nekoupil. Většina těch článků jsou pouze špatně interpretované nebo pouhé dezinformace. Včetně toho, že je Opera koupena. Jak může být koupena, když regulační úřad koupi ani neposvětil. Právě ji v prvním kole zamítl (ten návrh před třemi měsíci). Takže ta "koupě" před třemi měsíci je neplatná. Proto vznikl nový návrh, který je rozkouskován. Ale i tento návrh se musí schválit a dosud nebylo schváleno. Dokud není vše schváleno, tak nic není koupeno. A to včetně prohlížeče. Navíc se nekupuje firma, o té od začátku vůbec nešlo, ale software.
  Mimochodem, pokud má být Opera už 3 měsíce koupena, tak proč stále v "O aplikaci" i na webu figuruje Opera Software ASA? Proč ne Číňané?

  Tu záměnu za Finsko jsem se spletl. Stane se. Tak zklidníme hormony.

  Prdy tu píšete jen Vy. Já jen oponuji Vaše nesmysly. Jsem aktivním uživatelem Opery (a to jak staré, tak i nové), takže moc dobře vím co je co a jak funkce funguji. A co se v Opeře děje. Na rozdíl od Vás.

  Tímto končím. Když mě urážíte, tak nehodlám s Vámi nadále komunikovat.