Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Parallels a VMware nechtějí podporovat běh Mac OS X od anonym - o co mi jde? jde mi o to...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 17. 2. 2007 21:05

  bez přezdívky
  o co mi jde? jde mi o to abych vyjádřil svůj nesouhlas s postojem Apple a abych vyjádřil svůj názor, že licenční podmínky Apple nemají oporu zákona ani zdravého rozumu.

  pokud by mezi hardwarem a virtuálním strojem nějaký relevantní rozdíl byl, zajisté by to mac os poznal. jenže on to nepozná - proto je mu 'znemožněno' fungovat na wm licencí. to je velmi jednoduchá monopolní praktika ke zvýšení prodeje hardwaru Apple.

  vaši odpověď neakceptuji - na mé konkrétní otázky jste mi neodpověděl a sám používáte 'samozřejmou' argumentaci a řečnické otázky. pokud chcete vytvářet argumentaci, nebo dokonce zákon na výrocích typu "všichni dobře vědí", pak s vámi nemá smysl diskutovat. 99,9% lidí neví jaký je v tom rozdíl (vy i já patříme mezi ně). před takovýmito výlevy lze jedině varovat. ono se občas totiž stane, že je použije i někdo kdo má nebo chce mít moc. všichni v Čechách například od jisté doby vědí jaké množství je "větší než malé" - a to je vcelku neškodný příklad.

  mimochodem: velmi si vážím svého i vašeho jazyka. tím že jej budete prznit ze sebe neuděláte ani machra, ani rebela, ale nanejvýš pubertálního zaslepence. prosím mluvte tak jak vás to naučili rodiče a pište tak jak vás to naučila paní učitelka. nebo se o to alespoň pokuste.