Hlavní navigace

Vlákno názorů ke zprávičce Perfektní desktop - Kubuntu 12.04 od pravdokop - ... že přicházím stále více na chuť rozhraní...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 7. 2012 23:32

  pravdokop

  ... že přicházím stále více na chuť rozhraní Unity v Ubuntu. Nejenže je stále úhlednější, ale práce s ním může být velice efektivní díky dobře vymyšleným klávesovým zkratkám a ergonomickému návrhu vzhledu a ovládání toolbaru.

 • 15. 7. 2012 7:18

  nasson (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Za klávesové zkratky má u mě Unity taky plus. Ale jinak jsem, přes snahu si zvyknout, Unity nepřekousl. Nutnost využít práce dalších nadšenců jen proto, abych si mohl dát panel z leva dolů, budiž (i když se ptám, proč?). Ale jeho obř rozměry (i při zmenšení ikon na minimum) a jeho velmi pomalá odezva (vysouvá se občas divně, klikání na něj je nějaké pomalé, ale např. klávesové zkratky fungují okamžitě). KDE vs. Unity - beru KDE. Horší to bylo s integrací do Ubuntu. Nešlo aktualizovat, problémy s přidáváním softwaru, všechno jsem musel v KDE dělat z příkazové řádky (a kamarádovi aktualizace zlobila taky). Tak doufám, že ve 12.04 se už nic takového neděje.