Hlavní navigace

Vlákno názorů ke zprávičce Podílu Linuxu na Steamu nadále činí jen 0,5 % od j - No jasne, to je strasne divny ... kdyz...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 5. 2018 12:35

  j (neregistrovaný) 2a01:8d00:4000:----:----:----:----:----

  No jasne, to je strasne divny ... kdyz na masoxu se hraje pod wine uplne stejne(blbe) jako na tuxovi. Jen ten podil je na desktopu o dost vetsi = trpitelu bude proste vic.

  Jinak hazet % je naprosto khovnu, kdyz nejsou absolutni cisla. Moje spotreba masa stoupla oproti minulymu mesici na 3000% ...protoze minulej mesic sem maso mel jen 1. ... a tenhle sem ho mel kazdej den ...

  Ale kveci, az (a prave az) bude spusteni gamesy na tuxovi fungovat tak, ze dotycnej poklipe na ikonu a bez dalsiho to bezi, pricemz nemusi nejdriv vyradit 95% toho co by si mozna zahral, protoze to na jeho systemu nebezi bud vubec nebo blble nebo to vyzaduje 14 dnu zkoumani diskusi a manualni konfigurace cehokoli ... tak na tuxovi nikdo nic hrat nebude ( a z presne stejnyho duvodu ho prakticky nikdo nebude pouzivat na desktopu ).

  Droid je mozna zmrvenej, nebezpecnej, nahovno a spoustu dalsi veci ... ale PRESNE toto na nem proste funguje. A taky prave a vyhradne proto uspel.

 • 2. 5. 2018 13:32

  Digi (neregistrovaný) 2001:67c:1220:----:----:----:----:----

  Tady si to bez té pitvy systému před tím než po něm něco chceš nedovede nikdo představit.

 • 2. 5. 2018 13:44

  michal (neregistrovaný) 194.228.169.---

  Byť běžný uživatel podnikající v netechnické sféře, mám výlučně linux na všech svých desktopech přes 10 let. Dříve jsem dost hrál hry a jedna z věcí po přechodu na linux se mi líbilo, že jich bylo málo a tak jsem téměř nic nehrál, věnoval se práci, vydělával a zbavil se své "závislosti" na zejména online hrách.

  Teď je situace úplně jiná, na linux je mraky her z každého žánru, a to včetně velké části AAA titulů. Steam je úplně v pohodě, kliknu koupit, instalovat, pak hrát a nic jiného neřeším a to používám oficiálně Steamem nepodporované distro Debian.

  Takže už si opět sem tam a někdy i častěji, většinou za odměnu, nějakou zpravidla single player hru zahraju. Naopak jsem přesvědčen, že to množství her, které mám na Steamu a na GOGu, za celý svůj život nemůžu nikdy dohrát. Teď nejvíce ulítávám na hře svého mládí, na původním X-Comu. přes openxcom. Sice to se Steamem nemá nic společného, mám ji koupenou přes GOG, ale chci říct, že je rozhodně co hrát, až moc. Z těch novějších např. téměř všechny Total Wary, strategie od Paradoxu, různé indie hitovky, Tomb Raider, Mad Max, DIrt Rally atd. Je toho zkrátka mraky.

 • 2. 5. 2018 17:12

  zdhfh (neregistrovaný) 213.226.251.---

  Necetl clanek a komentuje ... oni tvrdi, ze je to 0.5 procenta coz je absolutni podil. Tvuje problem s masem je vzrust coz se tady nekona ... .

 • 2. 5. 2018 18:02

  /dev/null (neregistrovaný) 213.81.166.---

  Vy necetli, a presto rozmrazili? Wonderful! Bystry narod.