Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Pouze 8,27 % uživatelů je spokojeno s Windows Vista od Trombón - Nóó dobře, asi vás překvapím, ale o Pixelu...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 6. 2007 16:00

    Trombón (neregistrovaný)
    Nóó dobře, asi vás překvapím, ale o Pixelu jsem již slyšel a zvažuji jeho pořízení. ;-) Pavlovi Kanzelsbergerovi držím palce. Existence Linux verze Photoshopu by nicméně byla dobrým popohnáním i pro ostatní tvůrce softwaru, že by měli důkaz, že to jde na něčem velkém a pro netechnické uživatele. Za problém považuji tradiční odpor uživatelů Linuxu k čemukoliv proprietárnímu a velkou rozmanitost distribucí / balíčkovacích systémů znesnadňující onu komerční aplikaci nějak rozumně distribuovat.
    id Software jsou v oblasti podpory ne Windows OS bohové, to jo. :-) Ale stejně je v hraní Linux zatím pěkně pozadu - kdyby na něm běžely aspoň Bioshock, Richard Burns Rally, The Longest Journey... pro Windows vychází miliarda her, kdyby aspoň tvůrci horních 5% se namáhali. Kamarád kterého jsem na Linux přetáhl taky říkal, že kdyby si občas nezahrál hru, tak by ty Windows i smazal a nechal si jenom to mnohými nenáviděné Ubuntu, které si nainstaloval na moje doporučení. :-)