Hlavní navigace

Vlákno názorů ke zprávičce Přechod KDE neon na Ubuntu 20.04 LTS aktualizuje mnohé zastaralé programy od anonym - Aktualizace proběhla bez problémů na všech zařízeních co...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 8. 2020 0:10

  bez přezdívky

  Aktualizace proběhla bez problémů na všech zařízeních co mám, ať už stolní PC, notebook nebo malá krabička, kterou používám přes HDMI u televize s KODI.
  Protože tu napsali ti, co tuto distribuci používají, tak jen taková drobnost co se táhne delší dobu, alespoň jsem na ni narazil až co jsem přešel z PCLinuxOS je, že nevím jak obnovit aplikaci minimalizovanou v systémové části panelu (tray) na jedno kliknutí (levým tlačítkem myši). Vždy naskočí menu a musím přes něj aplikaci obnovit. Dělají to jen "no" KDE aplikace např. skype, caprine (desktop varianta messengeru).

 • 12. 8. 2020 14:28

  FiNCh666 (neregistrovaný) 92.62.230.---

  Protoze pouzivam 'kde to jde' macOS - v Neon mam ze zvyku Latte dock s macOS vzhledem. Na minimalizaci/ob­noveni klikam tam. V trayi mi to, bohuzel, take nejde. Resp. neco jde (InSync, KeepassXC), neco nejde (Skype, Caprine). Bude to mit, nejspis, neco spolecneho s Electronem (pokud si dobre pamatuji, Skype na Electronu je).