Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Samsung chce definitivně pohřbít Note 7, znemožní jeho nabíjení od Jarda_P - A tak závažné popáleniny utrpěla proto, že káva...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 11. 12. 2016 21:53

  Jarda_P

  A tak závažné popáleniny utrpěla proto, že káva byla příliš horká. Byla více horká, než je běžné a než by běžný člověk očekával. Kdyby byla káva pouze tak horká, jak byla horká u všech ostatních řetězců, tak by paní utrpěla podstatně menší zranění (a nikdy by nic nevysoudila).

  Aha, bezny clovek je tak blby, ze nevi, ze kafe je horke. Treba espreso se pripravuje pri teplote okolo 95° C. Kdo by to cekal, ze bude horke. Nekteri lide by asi udelali lepe, kdyby kupovali pouze zmrzlinu, i kdyz si nejsem jist, ze by si nekteri nezpusobili omrzliny a nasledne zalovali prodejce, ze zmrzlina byla prilis zmrzla.

  Jinak kava nebyla vice horka, nez jinde:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Liebeck_v._McDonald%27s_Restaurants#Similar_lawsuits

  "In 1994, a spokesman for the National Coffee Association said that the temperature of McDonald's coffee conformed to industry standards.[2] An "admittedly unscientific" survey by the LA Times that year found that coffee was served between 157 and 182 °F, and that two locations tested served hotter coffee than McDonald's.[32]

  Since Liebeck, McDonald's has not reduced the service temperature of its coffee. McDonald's policy today is to serve coffee at 80–90 °C (176–194 °F),[33] relying on more sternly worded warnings on cups made of rigid foam to avoid future liability, though it continues to face lawsuits over hot coffee."

  Krome toho, kdyby Americani nebyli prasata, co vsechno konzumuji z kyblu, tezko by nekdo mohl mit spaleniny tretiho stupne. Normalni male, silne kafe, nezpusobi spaleniny jako kybl spinave vody, jakou piji v USA.