Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Samsung chce definitivně pohřbít Note 7, znemožní jeho nabíjení od Flasi - Kdo by čekal, že Jarda něco pochopí, že? 1)...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 12. 2016 0:09

  Flasi (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Kdo by čekal, že Jarda něco pochopí, že?
  1) Pokud mě někdo uvaří čerstvou kávu, tak čekám, že bude tak horká, že se nedá pít a může způsobit popáleniny. To je samozřejmé. Pokud si ale v Americe dám v běžném podniku (co se nespecializuje na kávu) kafe, tak mě ji neuvaří, nýbrž mi ji nalejí již dříve uvařenou z konvice, která stojí na termostatem řízeném topení a má takovou teplotu, aby se dala pít (a neopaří mě). Takže to je to, co budu čekat. A taky budu čekat, že když si řeknu, že chci dolít, tak mi dolejí (a klidně i víckrát) a bude to pořád za cenu jedné kávy - což je vedlejší, ale je to další ilustrace toho, jak to tam funguje jinak.
  Srovnání s kávou, kterou vaří právě pro vás (jako např. v kavárně), je zcela zavádějící.

  2) Jinak ta káva právě byla více horká než jinde. Musíš si to přečíst a pochopit. Máš tam i čísla. To, že našli 2 podniky, kde byla káva ještě více horká, než v McD současně znamená, že ve všech ostatních byla chladnější.
  To, že nějaký mluvčí zahrne vysokou teplotu u McD do průmyslového standardu opravdu neznamená, že u McD nebyla ta káva znatelně teplejší - a že to nebylo právě o tolik, aby způsobila ty popáleniny.

  3) Jardo, opravdu musíš být takové hovado a označovat ostatní za prasata? A musíš urážet i Čechy jejichž záliba ve "bazénech" kávy je taktéž větší, než v jiných kafemilných národech? Kromě toho, jeden z hlavních problémů té paní bylo to, že jí tou vařící kávou nasákla plína. Ale klíčové bylo to, že kdyby to kafe mělo teplotu, jako u jiných řetězců, tak ani s tou plínou nebude mít tak silné popáleniny. Ale to ty nevíš, protože o případu víš kulové a jenom tady házíš moudra.