Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Samsung chce definitivně pohřbít Note 7, znemožní jeho nabíjení od Jarda_P - 1) Pokud si ale v Americe dám v...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 12. 2016 0:27

  Jarda_P

  1) Pokud si ale v Americe dám v běžném podniku (co se nespecializuje na kávu) kafe, tak mě ji neuvaří, nýbrž mi ji nalejí již dříve uvařenou z konvice, která stojí na termostatem řízeném topení a má takovou teplotu, aby se dala pít (a neopaří mě). Takže to je to, co budu čekat.

  To by mohl tvrdit tak clovek, ktery si v McDonaldu ci jinem podobnem podniku dal kafe prvne v zivote. Nicmene i takovy clovek by mel vedet, ze kafe a jine teple napoje, jak jim rikaji na ceskych jidelniccich, muzou byt ve skutecnosti horke, protoze jsou pripravovany z horke vody. Cili neco takoveho by mohl tvrdit spise tak clovek, ktery si poridil prvni teply napoj v zivote.

  Co ty budes cekat je uplne nepodstatne, protoze zretelne neexistuje zadny potravinarsky predpis, ktery by omezoval teplotu kavy prodavane v beznych podnicich (co se nespecializuji na kavu).

  2) In 1994, a spokesman for the National Coffee Association said that the temperature of McDonald's coffee conformed to industry standards. Cili teplejsi nebyla. Leda tak jinde prodavali kafe, ktere bylo na nizsi hranici "industry standards" nebo pod nimi.

  3) Dovoluji si nazyvat prasaty lidi z naroda, jehoz znacna cast se zivi odpadky v kyblu z fast foodu, jehoz 2/3 maji nadvahu, z toho polovina je rovnou obezni. Coz se netyka jen Americanu - narodu, z nichz se stavaji prasata, je vicero. Anglicani jiz jimi jsou, Cesi k tomu speji milovymi kroky.