Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Samsung chce definitivně pohřbít Note 7, znemožní jeho nabíjení od Lael Ophir - Ad kafe a jine teple napoje... muzou byt...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 12. 2016 0:51

    Lael Ophir (neregistrovaný) ---.kmen.nat.praha12.net

    Ad kafe a jine teple napoje... muzou byt ve skutecnosti horke, protoze jsou pripravovany z horke vody - o tom asi není pochyb. Otázka je jak horké by se ty nápoje měly podávat. Co třeba 98°C? Každá kapka vám způsobí popáleninu. Ochutnáte a máte pořádně spálené rty i jazyk. Proč by proboha někdo prodával kávu takhle horkou? Zákazníci ji nečekají takhle horkou, nikdo ji tak nepije (protože to nejde), a v případě jakékoliv potřísnění to způsobí popáleniny zbytečně těžkého stupně. V daném případě je to podobné, akorát je ta teplota 88°C.

    Mimochodem když zástupce McD u soudu řekne že vědí že kávu podávají při teplotě která zákazníkovi popálí ústa a hrdlo, za posledních 10 let vyplatili 700 opařeným přes 500000 USD, a nepřipadalo jim to dostatečné množství lidí aby se tím dále zabývali, protože mají "spoustu jiných starostí", tak se nemůže divit reakci soudu. Tou bylo zaplacení částky ve výši tržeb z dvou dnů z prodeje kafe u McD (později sníženo).