Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Samsung musel na IFA 2011 stáhnout tablet Galaxy Tab 7.7 od mat - Konečně trochu střízlivý příspěvěk. Na trhu jsou desítky tabletů...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 9. 2011 2:41

  mat (neregistrovaný) 95.79.160.---

  Konečně trochu střízlivý příspěvěk.

  Na trhu jsou desítky tabletů (od těch známých až po ty totálně neznáme) s různým vzhledem. Samsung ale zvolil vzhled, který je pro normálního spotřebitele k nerozeznání od iPadu. Proč? Ani napodruhé to tady nikoho nenapadne a všichni budou Samsung, chudáčka jednoho, litovat? To není problém (jen) Applu. To je problém i pro samotné spotřebitele. Tyhle placky nekupují geekové, kteří by rozdíl dokázali rozeznat. Apple snad žaloval i někoho jiného za vzhled? Třeba HTC? Nevím o tom. Spotřebitel ty ostatní produkty na první pohled rozezná. Samsung jednoduše zkouší, co si může dovolit. A to naprosto záměrně.

  Takže radím ubrat páru v emocích a zapojit konečně racio.

  PS: A před tím, než mě nějaká trubka obviní z bečení, tak jen dodatek, že čekám na konečně pořádnou verzi tabletu s androidem, protože ho chci využít pro svůj produkt (iOS a iPad použít bohužel nemohu). Tudíž na jeho použitelnosti mám dost velký zájem.