Hlavní navigace

Vlákno názorů ke zprávičce Samsung musel na IFA 2011 stáhnout tablet Galaxy Tab 7.7 od Slavo - Mne je z Apple na grcanie, nevedia Samsungu...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 9. 2011 19:06

  Slavo (neregistrovaný) ---.91-127-35.t-com.sk

  Mne je z Apple na grcanie, nevedia Samsungu konkurovať, tak to skúšajú takto. Želám si aby sa Applu stalo to čo sa nedávno stalo spoločnosti Sony...

 • 5. 9. 2011 21:40

  Vedko (neregistrovaný) ---.chello.sk

  no to až tak? Nemôžem povedať, že som nejaký Apple fanda, ale to, čo robia, je podľa mňa skôr pragmatická reakcia na momentálnu situáciu na IT trhu ako nejaký filozofický náhľad na svet. Ukázalo sa totiž, že držať sa navzájom v šachu pomocou patentov je efektívnejšie ako sa reálne súdiť. Však sa nechajme prekvapiť, či v tomto prípade bude aj nejaké definitívne súdne rozhodnutie. Môj tip je mimosúdna dohoda.

  PS Ehm, a mýlim sa, keď poviem, že Samsung bojuje proti Apple rovnakým spôsobom?

 • 6. 9. 2011 2:41

  mat (neregistrovaný) 95.79.160.---

  Konečně trochu střízlivý příspěvěk.

  Na trhu jsou desítky tabletů (od těch známých až po ty totálně neznáme) s různým vzhledem. Samsung ale zvolil vzhled, který je pro normálního spotřebitele k nerozeznání od iPadu. Proč? Ani napodruhé to tady nikoho nenapadne a všichni budou Samsung, chudáčka jednoho, litovat? To není problém (jen) Applu. To je problém i pro samotné spotřebitele. Tyhle placky nekupují geekové, kteří by rozdíl dokázali rozeznat. Apple snad žaloval i někoho jiného za vzhled? Třeba HTC? Nevím o tom. Spotřebitel ty ostatní produkty na první pohled rozezná. Samsung jednoduše zkouší, co si může dovolit. A to naprosto záměrně.

  Takže radím ubrat páru v emocích a zapojit konečně racio.

  PS: A před tím, než mě nějaká trubka obviní z bečení, tak jen dodatek, že čekám na konečně pořádnou verzi tabletu s androidem, protože ho chci využít pro svůj produkt (iOS a iPad použít bohužel nemohu). Tudíž na jeho použitelnosti mám dost velký zájem.