Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Samsung přestal platit Microsoftu výpalné, ten se brání žalobou od Lael Ophir - Windows 8 přinášejí inovace, pokud používáte dotekový interface....

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 8. 2014 17:12

  Lael Ophir (neregistrovaný) ---.145.broadband14.iol.cz

  Windows 8 přinášejí inovace, pokud používáte dotekový interface. Na klasickém desktopu není moc důvodů přecházet z Win7 na Win8, pokud na stroji nechcete například běžet Hyper-V.

  Opensource je možná plný symbiózy, ale rozhodně ne spolupráce. Jinak by Linux nebyl rozdrbaný do stovek dister, s hromadou duplicitních frameworků, a dohadováním typu Wayland vs Mir.

  MS je jednou z prvních firem, která si začala předcházet vývojáře a výrobce HW. Jak jsem už psal, před MS vývojáři i výrobci HW tahali za (výrazně) kratší konec provazu. Představte si, jak třeba IBM, HP nebo Sun začátkem devadesátých let dodává svůj OS pro cizí HW, schází se s výrobci toho HW, diskutuje s nimi specifikace, dává za hubičku vývojářskou dokumentaci s hromadou příkladů a tutorialů, pořádá levné školení po celém světě atd. Dost vtipná představa, že?

  Ad je to patent na urovni maleho decka - předpokládám že by vaše děcko "vynalezlo" i žárovku, poté co ji tisíckrát vidělo a stala se přirozenou součástí jeho světa :)