Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Samsung přidal blokovač reklam do prohlížeče pro Android od Libor Šedivý - Ach bože. Co je schopen si člověk vymyslet...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 2. 2016 9:35

  Libor Šedivý

  Ach bože. Co je schopen si člověk vymyslet jen kvůli tomu, aby si obhájil své nezákonné jednání. Já tu o agresivní reklamně nemluvím - já tu mluvím o slušné nevtíravé reklamě - maximálně pár tématických bannerů. Nemluvím tu o individuech, co zaplácají reklamou, co mohou. Patří mezi ně i velké servery - ignoruji je tedy. Nechci rušit jejich přání zahlcovat nás reklamou. Je to jejich svoboda. Tím, že blokuji jejich reklamy, se nechovám tak, jak si přejí - to bych je okrádal. A proto jejich web ignoruji - NESTOJÍ MI ZA TO. Pochopíte tohle?

  To, že vstoupíte na něčí stránky je VAŠE rozhodnutí. Nikdo vás nenutí ten obsah konzumovat. A pokud si to autor přeje, jste povinen si nechat zobrazit reklamy. Já to respektuji. Mě prostě nepřesvědčíte, ani kdybyste mě natahoval na skřipec. To, že dáváte svůj výkon, svoje připojení, to je zcela vaše svobodné rozhodnutí, tak funguje internet. Poskytovatel připojení neplatí autorovi! To je zásadní věc! Proboha, to to nechápete?

  Myslím, že zcela nechápete podstatu toho, co vám tu píši. Nebudu se již vyjadřovat. Mám své práce dost.

  U mě si to neobhájíte, ani kdybyste tu napsal mnohasetstránkový elaborát.

  Krásný den. ;)