Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Samsung přidal blokovač reklam do prohlížeče pro Android od Libor Šedivý - Jasně, kopněte si, jen do toho. Já jsem...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 2. 2016 9:50

  Libor Šedivý

  Jasně, kopněte si, jen do toho. Já jsem zvyklý. Lidé se rádi schovávají za agresivitu, když nemají pravdu. ;) Toho samého lékaře vám též doporučím, když nepochopíte základní myšlenku. Toto je můj poslední příspěvek v tomto vlákně, nechci porušovat pravidla tohoto fóra.

  Probůh, nesrovnávejte náměstí a web. Jde o zcela jiné prostředí. Po náměstí musím projít, po webu ne. Už toto napovídá, že váš vstup na web je zcela dobrovolný. Přijměte jeho podmínky či odejděte. Omlouvám se, že již nebudu reagovat, nemám na to čas. Protiargumenty budu mít vždy. Příklad s rohlíky je naprosto irelevantní. Příklad se zahradou též - tak to je snad i nyní - na web jdete dobrovolně - je to "zahrada" toho autora. ;)

  Právě kvůli lidem, jako vy, se dělají různé otravné EU-friendly lišty, kde se musí autorům říci, že se na webu provádí analýza návštěvnosti. A nebo si vzpomínám na tu reklamu nejmenované značky, kde se výslovně uvádí, že dětem kapsle do úst nepatří. Já osobně si myslím, že každý normální člověk ví, že mu do úst nepatří.

  Ale když chcete, buďte si v tom vašem stádě. A klidně mě tu očerněte jak můžete. Je to vaše svobodné právo. Žijeme ve svobodném státě. A já vám svobodně nebudu odpovídat. ;)