Hlavní navigace

Vlákno názorů ke zprávičce Samsung přidal blokovač reklam do prohlížeče pro Android od libcha - Abych přilil olej do flejmu, dám svůj náhled...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 2. 2016 14:16

  libcha (neregistrovaný) 194.213.35.---

  Abych přilil olej do flejmu, dám svůj náhled na blokování reklamy.

  Mějme systém metra jiný než v Praze. Žádní revizoři, zato všude turnikety, které vyžadují, aby člověk měl jízdenku, aby mohl projít.

  No a blokování reklamy mi připadá dost připodobnitelné nástroji, který by umožnil překonat turnikety bez jízdenky. Čímž takový uživatel využívá nabízené služby, ale přitom se vyhýbá věci umožňující ekonomickou návratnost nabízené služby.

 • 2. 2. 2016 15:15

  nobody (neregistrovaný) ---.pel.cz

  podobne by to bylo pokud by stranka bez reklamy byla zavrena... je to spis podobne tomu, kdyby turniket nebyl v metru zadnej ale ty se musel divat na reklamy na nastupisti, ve vagonu a jakmile by jsi zavrel oci, nebo se podival jinak dostal by jsi pokutu ;)

  kazdy clovek ma svobodne pravo se vyhnout vymejvani mozku reklamou, kazdy provozovatel webu s reklamou ma svobodne pravo zablokovat pristup na stranky uzivatelum kteri reklamu blokujou a nebo si misto reklamy mu ctenari ve forme komentaru pod clankama a/nebo ve foru davaji mnohem vice...